Jdi na obsah Jdi na menu
 


satanismus můžeme rozdělit na dvě části.První je satanismus,který dnes již zanikl.Je to satanismus,dbající starých tradic,kultur,zvyků.Dle starého satanismu byl Satan anděl,který se oddělil od boha,protože se mu nelíbilo jak je krutý.Lidé se k němu pak modlili,symbolizoval sílu,svobodu a intelektuální povznesení.Starý satanismus vznikal tajně převážně v 13 až 14 století.Katolická církev však neunesla tuto myšlenku ani to,že by nějaká církev mohla být silnější a prohlásila satanismus za zlo…Od toho se odvíjí novodobý satanismus.Novodobým zakladatelem je Aleister Crowley, který učinil číslo 666 velmi populárním. Říkal o sobě, že je nejhříšnější a nejzvrácenější člověk na světě. Jeho motto zní: "Dělej, co chceš!" V roce 1912 vstoupil Crowley do německé tajné společnosti Ordo
Templi Orientis, v níž jako představitel její britské části proslul svou sexuální výstředností. V roce 1920 založil " Opatství Thelema ", které však bylo kvůli sexuálním orgiím zakázáno. Cílem jeho života bylo zničit křesťanství a nastolit satanismus. Tento akt však nebyl úspěšný. Jeho spisy studoval Anton Szandar LaVey a je zakladatelem oficiální satanské církve v Californii v USA a také autorem Satanské bible. Satanisty můžeme rozdělit do 3 skupin: a) veřejný satanismus-pouhé hraní a show, např LaVey a Crowley; b) čarodějnické skupiny:předkřesťanské náboženstí a příroda, bíla magie-dobro, černá magie-zlo; c) tvrdozrní satanisté: např. Sean Sellers-už jako malý vyvolával Satana a pil lidskou krev; zabíjejí lidi(děti, novorozeňata)

Jejich oběti jsou lidské i zvířecí. Věří, že jejich požitím se stanou silnějšími. Milují spojení sexu a utrpení. Satanisté mají vlastní svátky: 7.ledna-svátek sv.

Winebala-krvavý, zvířecí nebo lidská oběť. 17.ledna-Satanovy oslavy,při kterých jde o zneužití dívky ve věku7-17 let, zneužití anální, vaginální, orální; Takovýchto svátků mají 19 za rok.
Satanisté poslouchají metalovou hudbu, např. skupinu Slayer a jejich song Hell Awaits

Jejich poznávací znamení jsou např.: číslo 666, pentagram, hákový kříž, Neronův kříž, ke psaní používají tajná runová písma, píší zprava doleva, mezi sebou se poznávají tzv. rohatou rukou-paroháč. Jejich zákony:

Satanské devatero:
1)Satan znamená ukájení choutek, nikoli odříkání.
2)Satan znamená živoucí existenci, nikoli vymyšlené spirituální báchorky.
3)Satan znamená neposkvrněnou moudrost, nikoli pokrytecký sebeklam.
4)Satan znamená laskavost,k těm, kdo si ji zasluhují, nikoli lásku, vyplýtvanou na nevděčníky.
5)Satan znamená pomstu, nikoli nastavení druhé tváře.

6)Satan znamená odpovědnost vůči odpovědným, nikoli péči o psychické upíry.
7)Satan znamená člověka jako pouhé zvíře, někdy lepšího, mnohem častěji však horšího než ti, kdo kráčejí po čtyřech, člověka, jenž se díky božskému, duchovnímu a intelektuálnímu vývoji stal nejzkaženějším zvířetem.
8)Satan znamená všechny tzv. hříchy, jelikož vedou k fyzickému, mentálnímu nebo emočnímu uspokojení.
9)Satan je nejlepším přítelem, jakého kdy církev měla, jelikož ji po celá ta léta pomáhal udržovat v chodu.

Satanisté své zrádce zabíjejí.Je to velice atraktivní sekta pro mnohé, zvláště mladé lidi, ale je také velice nebezpečná.Se satanismem je velice úzce spjat vampyrismus a lykantropie,což jsou dnes všem známí upíři a vlkodlaci.Bývá tomu jest proto,že satanisti jsou většinou velice suroví a rádi pijí krev,či koušou druhé a jestliže by byl někdo,postižen nemocí vampyrismu či lykantropie,mohl by se mezi nimi snadno ztratit a nikdo by nevěděl o jeho nemoci,či psychickém
postižení.Satanismus je jako takový spjat se sexem,tzv. červenou magií.Při provozování takovéto magie je neúspěch,když muž dojde k vyvrcholení a ženě se to většinou nelíbí.Satanisté mají dva jazyky,kterými mluví.Prvním je latina,jelikož to byl jazyk vzdělaných lidi.Druhým jazykem je enochiánština,což je speciální satanský jazyk,který je satanisty velice střežen.Mluví jím často,avšak málokoho ji učí.Satanisté uctívají nejen satana,ale i Baala,Beliaha a Balzaka.Tito páni podsvětí znázorňují 4 různé magie.Voda,oheň,země,vzduch.Pak existují ještě odrůdy magií,jako krvavá magie,či nekromancerství.Satanisté často nesnáší slunce,bývají uzavření do sebe a velice často ovládají satanské bojové umění,které má za cíl jediné-zabít.Při tomto umění se satanista cvičí různé techniky (i vojenské),které zasahují citlivá místa (např. zrak,sluch,srdce,mozek,hlavu) a během 5 vteřin dokáží naprosto pacifikovat člověka.Styl muziky satanismu je ghotic muzika,heavy metal,či extréme heavy metal.Tyto skupiny často zpívají o smrti,utrpení,či nenávisti vůči ostatním lidem.Pro satanisty jsou lidé jen něco jako plevel a oni sami se stydí za to,že jsou lidmi.Jsou

často až apatičtí.Sekty satanismu se rozdělují na dva typy.Klasicka sekta tak,jak ji známe a sekta jako klan.V klanové sektě vládne monarchie,čili nějaká královna/král,který má moc v tomto klanu-sektě.Z takovéto sekty se dá odejít a tresty nejsou až tak přísné.Po ČR je přes 100 klanů (v Ústí např. Klan Černé Růže,či Krvavý Bojovník).V klanech se dává za úkol být dokonalejším člověkem.Umět se bránit,být intelektuálně povznesen,má však některé rituály společné se sektou,hlavně krvavou magii a nekromancii.A na závěr,klasická ukázka řeči v enochiánštině (převzato z krvavého Rituálu smrti): Es numine dei nostri.De fai k´stie fay Baal,de fai satie Balzak!Ur´sai!

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Debilita

(Dawe, 26. 11. 2011 20:15)

Ježiš to je ale debilita. Proč někdo píše články o tématu, ke kterému si nedokáže nastudovat elementární informace! :-(

....???!!!

(Mia, 24. 7. 2011 23:13)

Drahá Monco, kdyby byla pravda ze zabijime lidi na ritualech tak uz bys davno cuchala ke kytickam ze spoda za ty keci. jediny co si opsala dobre je snad jen to devatero jinak je to absolutni blbina. jo a ty jmena sou satan lucifer belial a leviathan a nejakejsi balzac nebo co to byl mozna spisovatel nebo neco ale rozhodne ne pekelny princ.

Re: ....???!!!

(Feelus, 8. 10. 2011 20:21)

Víš jak, to devatero okopírovala. Takže prakticky nic, co má ze své hlavy, není pravda. Nemá smysl to ani komentovat- toto je důkaz ubohosti a zaujatosti vůči nám, satanistům. Pokud chce o nás mluvit, něco nás psát, ať si napřed přečte od LaVeye Satanskou Bibli ..

IQ - 6000 ??

(TOBF, 8. 10. 2011 20:04)

Než začneš do něčeho rýpat, tak se ujisti že máš správné informace. Máš asi tak velké IQ jako laboratorní myš(která má IQ beztak vyšší jak ty :) )

....???!!!

(Mia, 24. 7. 2011 23:09)

Drahá Monco, kdyby byla pravda ze zabijime lidi na ritualech tak uz bys davno cuchala ke kytickam ze spoda za ty keci. jediny co si opsala dobre je snad jen to devatero jinak je to absolutni blbina.

Výsměch

(Thomas, 11. 7. 2011 16:15)

Doprdele to jsou kecy :D je to žalostné ale i směšné, nevím jestli se mám první smát nebo toho litovat. Moniko, to mě spíš příjde že hodně hraješ PC hry, protože takové kecy může mít jenom ignorant.

No...

(Moandor, 4. 7. 2011 10:18)

Nepiš článek, na který nemáš a neznáš dostatek informací, nemá to smysl, jen tu ze sebe uděláš blbce.

Re: No...

(Martin, 4. 7. 2011 14:48)

Moandore: Ona nemá ani minimum informací.
Robe: Opět výborně napsané jako vždy.
Díky za podporu

Skákání přes gumu nebo disco tanečky jsou také zábava

(Rob (Marty Lord, 4. 7. 2011 10:05)

Takže nechápu, Moniko, proč se mermomocí cpeš do satanismu, kterému nerozumíš ani co by se za nehet vešlo. Výsledek tvé práce: VELMI SMĚŠNÉ!

metal je náboženství samo

(startor, 30. 3. 2011 15:22)

Slečno nejhorší článek co jsem kdy četl to co tu bylo bez milosti napsáno na tento blog je nepravdiví udaj stejne jako že sätanisti jsou převážne metalisti já metal poslouchám prakticky od dob kdy sem začal jako dítko vnímat svět a to i potažmo hudbu .vedli mne ktomu doma a já sem za tech 18 let poslechu různých undergroundových black metalových a spousty dalších skupin jeste neslyšel takovej blábol tohle se mne vážne dotklo takhle zasranej žvást sem ještě nežral omlouvám se za mojí upřímnost nekteré ženy mejí opravdu nízké iq!!!

Draha Monicko

(Tom99, 24. 2. 2011 2:23)

Vetsi slataninu jsem jeste necetl.

ach jo,zase člověk,který tomu rozumí :-(

(Rootan, 29. 1. 2011 11:27)

Když už tady tak vzdělaně píšeš tyhle bláboly,přečetla sis aspoň Satanskou bibli od A.S.LaVey???.ASI NE,ŽE!!!

vzdělané autorce:

(Tomáš, 31. 12. 2010 8:09)

Můžeš mi říct odkud jsi čerpala tyto informace?:-D. Takovou snůšku keců sem dlouho neslyšel.Kde jsi vzala tahle pekelná jména a vůbec kde jsi to sebrala?Nafackuj si!!!!!!!!!!!!!!

Blbost

(Purity, 26. 12. 2010 19:35)

Tak tímto článkem si akorát tak dokázala, že o satanismu vůbec nic nevíš. Já jsem satanistka, takže o tom fakt dost vím, ale co ty tu píšeš za kraviny, např. ty svátky. Znásilňování dívek, haha.. A kde máš psané, že satanisti poslouchají metal?? Můžeš si snad poslouchat co chceš, to je tvoje věc, ne?? Zabíjení zvířat a lidí... Taky blbost největšího kalibru. Jestli chceš psát článek o satanismu, tak si aspoň nejdřív přečti Satanskou Bibli a tam zjistíš, že to je všechno úplně naopak, než tady píšeš ty...

grrrr

(Bels Revenge, 27. 10. 2009 22:28)

Uvědomuješ si, co jsi tu napsala za blbost? Satanisté nezabíjejí zvířata, natož pak lidi, často se chovají lépe než jakýkoliv křesťan. Satanismus je jenom o sebezdokonalování, není to žádná sekta, nikdo mu nevládne. To že existují tací, co se chovají podle toho, co jsi tu napsala, je jako bych napsala že všichni křesťané jsou jako Jehovisté... prostě blbost. Než o něčem začneš psát, podívej se třeba na www.cirkevsatanova.cz
věřím, že najdeš odvahu tento článek přepsat, již podle pravdy.
Jak říká Big Boss ... církev je to proto aby jsme nasrali vatikán a satanova aby jsme nasrali ty ostatní
a nic jiného v tom nehledej. Žádné vraždy, ani krev. Nic podobného. Jediné, co se při obřadech objetuje je vlastní energie.
Pokud chceš vědět víc, napič mi na ICQ 566651352

satanův spratek

(sir Šimpi, 3. 10. 2009 23:07)

in nomine de nostri Satanas,Luciferi xecelsi.