Jdi na obsah Jdi na menu
 


vtipy blondyny

20. 3. 2007

Zastaví kamion na červenou, ke dvířkům doběhne blondýna a zaťuká na okénko. Řidič ho stáhne a blondýna na něj: "Jmenuju se Marie, jedu za váma a ztrácíte náklad." Řidič zakroutí hlavou, padne zelená. Na příští křižovatce se scéna opakuje. Na třetí červené to řidič už nevydrží, vyskočí z náklaďáku, zaťuká na okénko auta blondýnky a když ho blondýna stáhne, tak řekne: "Já jsem nějakej Karel, je zima, jsme v Liberci a já sypu sůl na silnici."Dvě blondýnky na nádraží: "Prosím vás, pane průvodčí, odveze mě tento vlak do Kolína?" ptá se první blondýna. "Ne, slečno," odpovídá průvodčí. Druhá blondýna na to: "A mě?"Stojí dvě blondýnky naproti sobě přes řeku. Najednou jedna zařve na druhou: Prosim tě, jak se dostanu na druhou stranu? A ta druhá na ní: Ale vždyť jsi na druhé straně!!!Seznámí se mladý muž s blondýnkou. Při rozloučení se zeptá: "Mohu ti zítra zavolat do práce?" "Můžeš, ale kdyby to brala šéfová, tak to polož." "Jak jí ale poznám?" "Je zrzavá a má brejle."

Volá blondýnka blondýnce a povídá: Představ si, vařila jsem polívku a zbyla mi jen horká voda. Co mám dělat? A blondýnka na druhým konci říká: Dej jí do mrazáku, teplá voda se vždycky hodí.

Víte jak blondýnka zabíjí kapra? Snaží se ho utopit


Víte proč blondýnka nemůže letět přes Bermudský trojúhelník? Protože by jí mohly zmizet šminky.

Co se stane, když se dvě blondýnky rozběhnou proti sobě? Obvykle se rozbije zrcadlo.Stojí takhle blondýna u zrcadla a zkoumavě se do něj dívá. Stojí tam den, dva, týden až na ni matka zavolá: "Co je s tebou Blanko?" Blondýna se ťukne do čela a řekne: "Jo, už to mám, Blanka!"


Proč nemohou blondýnky dělat ledové kostky? Protože neustále ztrácejí recept.

Jak se blondýnce meří IQ? Strčíte jí do ucha tlakoměr.


Víte, jak se říká blondýnkám na vysoké škole? ...NÁVŠTĚVA!

Co říká blondýna nejčastěji? ..."Nevím."


Dopravní inženýři vymysleli pro blondýny novou dopravní značku - KONEC KRUHOVÉHO OBJEZDU

Co je blondýna v BMW? Nadstandardní vybavení.

Víte, proč mají blondýnky rády bouřku? Potože si myslí že je fotí .V Číně vymysleli stroj na odhalování lži. Přijde k němu brunetka: "Myslím, že mám nejhezčí vlasy na světě!" "Tůůů, lež!" Přijde rusovláska: "Myslím, že mám nejhezčí vlasy na světě!" "Tůůů, lež!" Přijde blondýnka: "Myslím,..." "Tůůůůůůůůůů, lež!"

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

veri

(uuuuuuu, 24. 6. 2008 8:25)

to je dost dobrý

jee

(koli, 10. 7. 2007 22:06)

ddoobbrryy

blondýnka

(martin, 8. 6. 2007 11:03)

víte proč blondýnky lezou na louce počtiřech,protože pasou kozi.

Blondýnky

(Veronika, 21. 4. 2007 14:13)

JAký je rozdíl mezi blondýnkou a buldokem?????
Rtěnka

Blondýnky

(Terka, 18. 4. 2007 20:19)

Víte proč jsou vtipy o blondýnkách tak krátké??? Aby je brunetky pochopili!!!